Pytania związane ze zmianą telefonu.

Tutaj chętnie doradzę ci na jaki telefon mógłbyś wymienić swój obecny. Jeżeli oczywiście o to zapytasz :)

Moderator: Graficy

Pytania związane ze zmianą telefonu.

Postprzez Szchrama » piątek, 24 maja 2013, 14:30

Witam chciałbyś zmienić telefon ale nie wiesz na jaki, ogranicza cię budżet, lub nie znasz się na telefonach i jest to dla ciebie czarna magia lub coś w tym stylu ? Tutaj możesz na spokojnie zemną pogadać obiecuje że wszystko wyjaśnię, oraz spróbuję doradzić ci telefon najlepiej pasujący do ciebie by sprostał twoim oczekiwania oraz by dobrze ci służył możemy także podyskutować o spersonalizowaniu telefonu by wszystko było tak jak należy a telefon był łatwiejszy i przyjemniejszy w obsłudze

Proszę podaj :

* Jakim budżetem dysponujesz,
* co według ciebie musi posiadać telefon ( np. odbiornik tv, nawigacje GPS czy dobry aparat )
* Jaki telefon posiadasz aktualnie,
* Do czego najczęściej używasz telefonu, ( np. robienia zdjęć, grania w gry 3D )
* Czy telefon który będziesz kupywał ma być nowy czy może być używany,
* Zależy ci na jakiejś konkretnej marce telefonu czy nakładce producenta,
* Jaki system operacyjny powinien mieć telefon,
* Wielkość ekranu,

Jeżeli będziesz miał jakieś pytanie odnośne telefonu który dla ciebie wybiorę śmiało pytaj !

* Nie rozmawiamy tutaj ! Jeżeli chcesz sie zapytać o nowy telefon załóż nowy temat który będzie wyglądał tak: " Tu (twój nick) + chciałbym zmienić telefon.
dalej piszesz to o co poprosiłem oraz to co chciałbyś do tego dopisać ;)


*** Proszę nie oskarżać mnie o kupno złego telefonu z mojej winy to wy decydujecie czy kupicie telefon który wam doradziłem czy też nie ***
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - poszukiwania trwają...
Avatar użytkownika
Szchrama
Administrator
Administrator
 
Posty: 92
Dołączył(a): wtorek, 14 maja 2013, 19:40
Lokalizacja: Nibylandia

Postprzez » piątek, 24 maja 2013, 14:30

 

Powrót do Zmieniasz telefon ?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron